tekstowa

K#tóż z nas nie zastanawia się czasem co jest w życiu najważniejsze? Co nas do tego życia napędza i daje satysfakcję? Dla mnie jest to realizacja pasji. Pasja to coś więcej niż hobby. To coś dzięki czemu każdy dzień jest niepowtarzalny. Pasja nadaje kolorów naszej szarej codzienności i czyni nasz świat bardziej wartościowym. Moją pasją jest pisanie. Pisanie o archeologii, nieznanych kulturach oraz mniej lub bardziej egzotycznych podróżach. Pragnę przybliżać czytelnikom świat dawno już nieistniejący, ale niezmiennie fascynujący poprzez odkrywane przez archeologów zabytki. Lubię również patrzeć na świat z antropologicznej perspektywy. Chętnie zabieram więc czytelników na „wycieczki” choćby do odległej Amazonii, Tybetu, Mongolii czy Indii. Przybliżam świat rdzennej ludności Ameryki Północnej oraz opisuję swoje wojaże po świecie.

[chmura] Jeśli podoba się Wam tematyka Archeopasji to zachęcam do współpracy! Chcesz abym napisała dla Ciebie artykuł, relację wyprawy, recenzję artykułu z prasy branżowej lub książki, stworzyła archeoturystyczny przewodnik po wybranym regionie świata to To jest link w chmurce czekam na propozycje współpracy.[/chmura]

Chętnie przeprowadzę wywiad lub sama go udzielę :)Lubię dzielić się swoimi archeopodróżniczymi doświadczeniami więc z chęcią zostanę „opowiadaczem” w twoim programie 🙂

Moja „fotograficzna biblioteka” pęka w szwach więc z chęcią opublikuję wybrane zdjęcia w Twoim serwisie. Próbkę mojej fotograficznej twórczości możesz znaleźć na Archeopasja Foto. Jeśli chcesz zaprosić mnie na pokaz slajdów lub zorganizować wystawę moich zdjęć, to z wielką ochotą wezmę udział w takim przedsięwzięciu.

Z chęcią zrecenzuję wszelkie nowości wydawnicze z dziedziny szeroko pojętej archeologii i antropologii. Stworzę dla Ciebie ranking nie tylko „archeo” podróżniczy, podpowiem co, gdzie i kiedy odwiedzić.