WSPÓŁPRACA

MulbekhKtóż z nas nie zastanawia się czasem co jest w życiu najważniejsze? Co nas do tego życia napędza i daje satysfakcję? Dla mnie jest to realizacja pasji. Pasja to coś więcej niż hobby. To coś dzięki czemu każdy dzień jest niepowtarzalny. Pasja nadaje kolorów naszej szarej codzienności i czyni nasz świat bardziej wartościowym. Moją pasją jest pisanie. Pisanie o archeologii, nieznanych kulturach oraz mniej lub bardziej egzotycznych podróżach. Pragnę przybliżać czytelnikom świat dawno już nieistniejący, ale niezmiennie fascynujący poprzez odkrywane przez archeologów zabytki. Lubię również patrzeć na świat z antropologicznej perspektywy. Chętnie zabieram więc czytelników na „wycieczki” choćby do odległej Amazonii, Tybetu, Mongolii czy Indii. Przybliżam świat rdzennej ludności Ameryki Północnej oraz opisuję swoje wojaże po świecie. 

Jeśli podoba się Wam tematyka Archeopasji to zachęcam do współpracy! Chcesz abym napisała dla Ciebie artykuł, relację z wyprawy, recenzję artykułu z prasy branżowej lub książki, stworzyła archeoturystyczny przewodnik po wybranym regionie  świata to czekam na propozycje współpracy.

Chętnie przeprowadzę wywiad lub sama go udzielę:) Lubię dzielić się swoimi archeopodróżniczymi doświadczeniami więc z chęcią zostanę „opowiadaczem” w twoim programie:)

Moja „fotograficzna biblioteka” pęka w szwach więc z chęcią opublikuję wybrane zdjęcia w Twoim serwisie. Próbkę mojej fotograficznej twórczości możesz znaleźć w FOTOGALERII. Jeśli chcesz zaprosić mnie na pokaz slajdów lub zorganizować wystawę moich zdjęć, to z wielką ochotą wezmę udział w takim przedsięwzięciu.

Z chęcią zrecenzuję wszelkie nowości wydawnicze z dziedziny szeroko pojętej archeologii i antropologii. Stworzę dla Ciebie ranking nie tylko „archeo” podróżniczy, podpowiem co, gdzie i kiedy odwiedzić.

Jeśli Jesteście zainteresowani proszę o kontakt mailowy archeopasja@gmail.com