Moi drodzy akcja została już niestety zakończona. Nie zdążyłabym już bowiem rozesłać kolejnych przesyłek nowym chętnym!

Podsumowując: 13 książek powędrowało do 9 wspaniałych osób 🙂 które zechciały udzielić wsparcia mi i hospicyjnym kotom. Mam też 16 zamówień na pocztówki z Ameryki Południowej od kolejnych 14 cudownych osób 🙂 Pieniądze już powędrowały do kociego hospicjum 🙂

Ameryka Południowa coraz bliżej. Do wyjazdu pozostały niecałe 3 tygodnie. Na pewno zdajecie sobie sprawę, że mimo starań o jak najniższy koszt, to i tak wyprawa jest dość kosztowna. Z drugiej jednak strony nie powinnam narzekać, ani się żalić, bo to w końcu takie moje widzimisię, aby jechać na drugi koniec świata, oglądać sztukę naskalną. Znacie mnie jednak dobrze i wiecie, że nic mnie nie zatrzyma, kiedy gdzieś na horyzoncie pojawi się możliwość zobaczenia malowideł i rytów. Jak obiecałam, w trakcie podróży w miarę możliwości postaram się pisać krótkie notki i zamieszczać fotorelacje. Dłuższe, bardziej szczegółowe artykuły pojawią się na pewno po powrocie, kiedy będę miała nieograniczony dostęp do internetu. Tymczasem mam do Was pewną prośbę, a zarazem propozycję. Możecie bowiem dołożyć swoją cegiełkę do mojego uczestnictwa w tej wyprawie i pomóc chorym zwierzętom, w tym przypadku podopiecznym toruńskiego Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.

Uwaga! Akcja trawa tylko do 20 września, ponieważ chcę mieć pewność, że przed wyjazdem wyślę wszystkie książki oraz zbiorę listę chętnych na pocztówki.

Długo biłam się z myślami, czy w ogóle wyjść Wam naprzeciw z taką propozycją. W internecie aż huczy od rozmaitych apeli o wsparcie projektów naukowych, podróżniczych, artystycznych itp. Jeśli o mnie chodzi, to nigdy coś takiego nie mieściło mi się w głowie. Proszenie innych o wsparcie to dla mnie zaprzeczenie samej sobie. Ja zawsze zakasywałam rękawy, szłam do pracy i zbierałam na realizację swoich celów. Nawet w przypadku mojej pracy magisterskiej było tak samo. Zbierałam materiały w terenie (USA) i finansowałam to z własnych funduszy, które ciężko i skrupulatnie zarabiałam. Teraz jest podobnie, choć z pewnych względów nieco trudniej niż zazwyczaj. Dlatego przeglądając ostatnio różne rady blogerów podróżniczych, postanowiłam spróbować pozyskać dodatkowe fundusze na wyprawę, której będę uczestniczką. Nie proszę jednak o wsparcie samo w sobie. Daję Wam również możliwość pomocy zwierzętom w potrzebie, które bez tej pomocy zazwyczaj nie mają szans na przetrwanie. Nie mogłabym cieszyć się tym dodatkowym wsparciem, gdybym się nim nie podzieliła. Prywatnie mieszkam(y) z trzema kotami, z których dwa przygarnęłam prosto z ulicy, zapchlone, głodne i chore. One tak samo jak każdy z nas zasługują na normalne, pełne miłości i ciepła życie. 

Pomóc możecie na dwa sposoby. Za każdym razem wspieracie mój udział w wyprawie oraz pomagacie toruńskiej fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych, w opiece nad kolejnymi kocimi istnieniami.

10

 

1. Zamów pocztówkę z wybranego kraju Ameryki Południowej i pomóż kotom w Hospicjum!

 

• wspierając mój udział w wyprawie w kwocie 25 zł, otrzymasz ode mnie kartkę z podróży z wybranego kraju Ameryki Południowej.
• wspierając mój udział w wyprawie w kwocie 30 zł, otrzymasz ode mnie kartkę z podróży z wybranego kraju Ameryki Południowej. Dodatkowo już teraz (z Polski) wyślę Ci przywiezioną z USA pocztówkę, przedstawiającą sztukę naskalną lub zabytki tego kraju. Do rozdania mam 30 kart pocztowych z USA.

Powyższe kwoty zawierają w sobie koszta zakupu pocztówek i znaczków pocztowych oraz wsparcie dla Hospicjum. Każde 5 zł z Twojego wsparcia (zmówionej pocztówki) zostanie przekazane dla kotów w Hospicjum!

 

2a (2)

 

2. Wybierz książkę, wesprzyj mój udział w wyprawie i pomóż kotom w Hospicjum!

 

Wspierając mój udział w wyprawie, otrzymasz ode mnie wybraną przez siebie książkę (galeria zdjęć poniżej). Są to książki używane, pochodzące z mojej prywatnej biblioteki. Ich tematyka jest dość różnorodna. Znajdziecie tu kryminały, powieści historyczne, popularnonaukowe oraz albumy ze zdjęciami. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. 

• wsparcie 28 zł – do wyboru pozycje od 1 do 57

• wsparcie 32 zł – do wyboru pozycje od 58 do 63

• wsparcie 35 zł – pozycje 64 i 65 

Koszt wysyłki oraz koperty został już doliczony do kwoty wsparcia. 

40% Waszego wsparcia przekażę dla kotów w Hospicjum!

 

Szczegóły techniczne!

 

Wszystkich zainteresowanych proszę o uprzedni kontakt mailowy, z informacją na temat wybranej opcji wsparcia => archeopasja@gmail.com. Wtedy podam dane do przelewu. 

♦ Pocztówki: w mailu napisz nazwę kraju (oprócz Gujany, Gujany Fr., Surinam), z którego chcesz otrzymać kartkę pocztową np. pocztówka z Brazylii

♦ Książki: ponieważ każda książka ma swój numer, podaj w mailu numer wybranej pozycji np. książka nr 1

 UWAGA! Dokonując przelewu pamiętaj o podaniu adresu do wysyłki.

 

 WYBIERZ KSIĄŻKĘ Z PONIŻSZEJ GALERII

 Książki, które już zostały przez Was zarezerwowane, zostały usunięte z galerii. Wybierać można więc spośród tych, które pozostały.